Pool B
Buccaneers of Broom (5-1)
Cookies N Cream (3-3)
Gau's Gold (2-2)
Cap'N Cuoco (2-4)
Draw 1 - Pool A/B - Winner: Buccaneers of Broom by tie-breaker
Fri 8/4 10:30am EDT - Sheet B
Team | H |
---|
| | 2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
4 |
X |
6 |
| * | 0 |
1 |
2 |
1 |
1 |
1 |
0 |
X |
6 |
Draw 1 - Pool A/B - Winner: Gau's Gold (10 - 1)
Fri 8/4 10:30am EDT - Sheet E
Team | H |
---|
| | 0 |
3 |
2 |
2 |
2 |
1 |
X |
X |
10 |
| * | 1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
X |
X |
1 |
Draw 3 - Pool A/B - Winner: Cookies N Cream (13 - 1)
Fri 8/4 4:00pm EDT - Sheet C
Team | H |
---|
| * | 4 |
0 |
3 |
3 |
1 |
2 |
X |
X |
13 |
| | 0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
X |
X |
1 |
Draw 3 - Pool A/B - Winner: Gau's Gold (7 - 6)
Fri 8/4 4:00pm EDT - Sheet D
Team | H |
---|
| * | 0 |
3 |
2 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
6 |
| | 1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
7 |
Draw 5 - Pool A/B - Winner: Cookies N Cream (9 - 8)
Sat 8/5 8:30am EDT - Sheet E
Team | H |
---|
| * | 2 |
0 |
0 |
1 |
2 |
2 |
0 |
2 |
9 |
| | 0 |
2 |
2 |
0 |
0 |
0 |
4 |
0 |
8 |
Draw 5 - Pool A/B - Winner: Buccaneers of Broom (8 - 2)
Sat 8/5 8:30am EDT - Sheet D
Team | H |
---|
| | 1 |
1 |
2 |
1 |
2 |
1 |
0 |
X |
8 |
| * | 0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
X |
2 |
Seed 1/2 Playdown: A6 - Winner: Cookies N Cream (5 - 4)
Sat 8/5 1:45pm EDT - Sheet C
Team | H |
---|
| | 2 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
1 |
4 |
| * | 0 |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
0 |
5 |
Seed 1/2 Playdown: A5 - Winner: Copperhead Curling (8 - 7)
Sat 8/5 1:45pm EDT - Sheet D
Team | H |
---|
| | 0 |
0 |
1 |
3 |
1 |
3 |
0 |
X |
8 |
| * | 2 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
2 |
X |
7 |
Seed 3/4 Playdown: C6 - Winner: Buccaneers of Broom (6 - 2)
Sat 8/5 4:15pm EDT - Sheet C
Team | H |
---|
| | 1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
X |
2 |
| * | 0 |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
1 |
X |
6 |
Seed 3/4 Playdown: C5 - Winner: Cap'N Cuoco (8 - 5)
Sat 8/5 4:15pm EDT - Sheet D
Team | H |
---|
| | 0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
2 |
X |
X |
5 |
| * | 1 |
0 |
2 |
0 |
5 |
0 |
X |
X |
8 |
Semi-Finals: A3 - Winner: Old Bucks and Young Salts (7 - 4)
Sat 8/5 7:00pm EDT - Sheet B
Team | H |
---|
| | 3 |
0 |
2 |
0 |
2 |
0 |
X |
X |
7 |
| * | 0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
2 |
X |
X |
4 |
Semi-Finals: C3 - Winner: Buccaneers of Broom (9 - 6)
Sat 8/5 7:00pm EDT - Sheet D
Team | H |
---|
| * | 0 |
3 |
0 |
0 |
3 |
0 |
X |
X |
6 |
| | 2 |
0 |
5 |
1 |
0 |
1 |
X |
X |
9 |
Semi-Finals: C2 - Winner: Not So Dry Tortugas (12 - 3)
Sat 8/5 7:00pm EDT - Sheet E
Team | H |
---|
| * | 0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
X |
X |
3 |
| | 3 |
0 |
3 |
3 |
1 |
2 |
X |
X |
12 |
Finals: D1 (D Final) - Winner: Cap'N Cuoco (7 - 5)
Sun 8/6 9:00am EDT - Sheet E
Team | H |
---|
| * | 0 |
0 |
0 |
3 |
1 |
0 |
0 |
1 |
5 |
| | 1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
2 |
0 |
7 |
Finals: B1 (B Final) - Winner: Copperhead Curling (9 - 3)
Sun 8/6 9:00am EDT - Sheet C
Team | H |
---|
| * | 0 |
3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
X |
X |
3 |
| | 1 |
0 |
3 |
1 |
1 |
3 |
X |
X |
9 |
Finals: C1 (C Final) - Winner: Buccaneers of Broom (5 - 2)
Sun 8/6 9:00am EDT - Sheet D
Team | H |
---|
| * | 1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
X |
5 |
| | 0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
1 |
X |
2 |