Lyle's Lefties (6-0)
Mount Wesmore (4-2)
SWalsh (3-2)
Loud Noises (1-4)
Draw 1 - Winner: Lyle's Lefties (8 - 2)
Fri 9/23 9:30am PDT - 2
Team | H |
---|
| * | 0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
2 |
| | 2 |
2 |
0 |
3 |
0 |
1 |
0 |
0 |
8 |
Draw 2 - Winner: SWalsh (12 - 3)
Fri 9/23 12:00pm PDT - 2
Team | H |
---|
| | 0 |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
4 |
X |
12 |
| * | 2 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
X |
3 |
Draw 4 - Winner: Mount Wesmore (8 - 4)
Fri 9/23 6:00pm PDT - 5
Team | H |
---|
| * | 2 |
4 |
0 |
1 |
1 |
0 |
X |
X |
8 |
| | 0 |
0 |
3 |
0 |
0 |
1 |
X |
X |
4 |
Draw 4 - Winner: Lyle's Lefties (12 - 4)
Fri 9/23 6:00pm PDT - 1
Team | H |
---|
| | 0 |
3 |
3 |
3 |
0 |
1 |
0 |
2 |
12 |
| * | 2 |
0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
4 |
Draw 6 - Winner: Mount Wesmore (9 - 1)
Sat 9/24 8:30am PDT - 4
Team | H |
---|
| * | 2 |
4 |
2 |
1 |
0 |
X |
X |
X |
9 |
| | 0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
X |
X |
X |
1 |
Draw 6 - Winner: Lyle's Lefties (9 - 1)
Sat 9/24 8:30am PDT - 3
Team | H |
---|
| * | 4 |
2 |
1 |
0 |
2 |
X |
X |
X |
9 |
| | 0 |
0 |
0 |
1 |
0 |
X |
X |
X |
1 |
Draw 9: Quarterfinals (A Event 4-5 Quarterfinal) - Winner: Lyle's Lefties (5 - 3)
Sat 9/24 6:00pm PDT - 3
Team | H |
---|
| * | 2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
X |
X |
5 |
| | 0 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
X |
X |
3 |
Draw 9: Quarterfinals (B Event 4-5 Quarterfinal) - Winner: Mount Wesmore (8 - 6)
Sat 9/24 6:00pm PDT - 4
Team | H |
---|
| * | 0 |
0 |
4 |
1 |
3 |
0 |
X |
X |
8 |
| | 1 |
2 |
0 |
0 |
0 |
3 |
X |
X |
6 |
Draw 10: Quarterfinals (D Event 3-6 Quarterfinal) - Winner: Loud Noises (7 - 1)
Sat 9/24 8:30pm PDT - 1
Team | H |
---|
| * | 4 |
1 |
0 |
1 |
1 |
X |
X |
X |
7 |
| | 0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
X |
X |
X |
1 |
Draw 11: Semifinals (B Semifinals) - Winner: Mount Wesmore (5 - 2)
Sun 9/25 8:30am PDT - 2
Team | H |
---|
| * | 0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
X |
X |
2 |
| | 1 |
2 |
0 |
1 |
0 |
1 |
X |
X |
5 |
Draw 11: Semifinals (A Semifinals) - Winner: Lyle's Lefties (6 - 5)
Sun 9/25 8:30am PDT - 1
Team | H |
---|
| * | 1 |
0 |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
0 |
0 |
5 |
| | 0 |
2 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
2 |
1 |
6 |
Draw 12: Semifinals (C Semifinals) - Winner: SWalsh (8 - 0)
Sun 9/25 11:00am PDT - 2
Team | H |
---|
| * | 2 |
2 |
2 |
2 |
X |
X |
X |
X |
8 |
| | 0 |
0 |
0 |
0 |
X |
X |
X |
X |
0 |
Draw 12: Semifinals (D Semifinals) - Winner: Three Sheets to the Wind (13 - 0)
Sun 9/25 11:00am PDT - 3
Team | H |
---|
| * | 4 |
6 |
3 |
X |
X |
X |
X |
X |
13 |
| | 0 |
0 |
0 |
X |
X |
X |
X |
X |
0 |
Draw 13: Grand Final (B Event Final) - Winner: David and the Goliaths (8 - 3)
Sun 9/25 2:00pm PDT - 3
Team | H |
---|
| * | 0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
0 |
3 |
| | 1 |
2 |
0 |
1 |
0 |
2 |
0 |
2 |
8 |
Draw 13: Grand Final (A Event Final) - Winner: Lyle's Lefties (9 - 1)
Sun 9/25 2:00pm PDT - 2
Team | H |
---|
| * | 2 |
1 |
1 |
3 |
2 |
0 |
X |
X |
9 |
| | 0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
X |
X |
1 |
Draw 13: Grand Final (C Event Final) - Winner: SWalsh (8 - 7)
Sun 9/25 2:00pm PDT - 1
Team | H |
---|
| * | 2 |
0 |
1 |
0 |
2 |
0 |
2 |
1 |
8 |
| | 0 |
2 |
0 |
2 |
0 |
3 |
0 |
0 |
7 |