Draw Schedule

 Sheet ASheet BSheet CSheet D
Draw 1
Thu 7/12
6:30pm PDT
(107) Gallagher vs. Maxie
W→113, L→201
(101) Baczynski vs. Kochan
W→103, L→212
(102) Good Sheet vs. Freeman
W→103, L→204
(118) Moose Farkell vs. Burnt Rocks
W→104, L→212
Draw 2
Fri 7/13
8:00am PDT
(212) Baczynski vs. Moose Farkell
W→204, L→310
(109) Freeze R' Burn vs. Chip Rocks
W→114, L→202
(110) Kowal vs. Icy Hot
W→114, L→202
(108) Dr. J And The Hogliners vs. Hot & Heavy
W→113, L→201
Draw 3
Fri 7/13
10:15am PDT
(103) Good Sheet vs. Kochan
W→111, L→206
(105) Endicott vs. The Tribe
W→112, L→205
(104) Burnt Rocks vs. Stone Foxes
W→111, L→206
(106) US Low Performance Team vs. Ewart
W→112, L→205
Draw 4
Fri 7/13
12:30pm PDT
(114) Freeze R' Burn vs. Kowal
W→116, L→301
(113) Gallagher vs. Dr. J And The Hogliners
W→116, L→301
(201) Maxie vs. Hot & Heavy
W→203, L→302
(202) Chip Rocks vs. Icy Hot
W→203, L→302
Draw 5
Fri 7/13
3:30pm PDT
(112) US Low Performance Team vs. The Tribe
W→115, L→306
(111) Good Sheet vs. Burnt Rocks
W→115, L→305
(206) Kochan vs. Stone Foxes
W→208, L→310
(204) Freeman vs. Moose Farkell
W→207, L→306
Draw 6
Fri 7/13
5:45pm PDT
(310) Baczynski vs. Stone Foxes
W→304, L→408
(205) Ewart vs. Endicott
W→208, L→304
(302) Hot & Heavy vs. Chip Rocks
W→305, L→401
 
Draw 7
Fri 7/13
8:00pm PDT
(203) Maxie vs. Icy Hot
W→207, L→303
(305) Burnt Rocks vs. Chip Rocks
W→308, L→404
(306) US Low Performance Team vs. Freeman
W→308, L→402
(301) Freeze R' Burn vs. Dr. J And The Hogliners
W→303, L→401
Draw 8
Sat 7/14
8:00am PDT
(208) Kochan vs. Endicott
W→210, L→402
(303) Icy Hot vs. Dr. J And The Hogliners
W→307, L→404
(207) Moose Farkell vs. Maxie
W→209, L→403
(304) Ewart vs. Stone Foxes
W→307, L→403
Draw 9
Sat 7/14
10:15am PDT
(116) 1st Event Semi-Final
Kowal vs. Gallagher
W→117, L→210
(408) Endicott vs. Baczynski
W→402, L→OUT
(401) Hot & Heavy vs. Freeze R' Burn
W→405
(115) 1st Event Semi-Final
The Tribe vs. Good Sheet
W→117, L→209
Draw 10
Sat 7/14
1:15pm PDT
(404) Chip Rocks vs. Dr. J And The Hogliners
W→406
(403) Moose Farkell vs. Ewart
W→406
(402) US Low Performance Team vs. Endicott
W→405
 
Draw 11
Sat 7/14
3:30pm PDT
(209) 2nd Event Semi-Final
Maxie vs. Good Sheet
W→211
(308) 3rd Event Semi-Final
Freeman vs. Burnt Rocks
W→309
(307) 3rd Event Semi-Final
Stone Foxes vs. Icy Hot
W→309
(210) 2nd Event Semi-Final
Kochan vs. Kowal
W→211
Draw 12
Sun 7/15
9:00am PDT
  (405) 4th Event Semi-Final
Hot & Heavy vs. Endicott
W→407
(406) 4th Event Semi-Final
Dr. J And The Hogliners vs. Moose Farkell
W→407
 
Finals
Sun 7/15
12:00pm PDT
(407) 4th Event Final
Endicott vs. Dr. J And The Hogliners
(211) 2nd Event Final
Maxie vs. Kochan
(117) 1st Event Final
The Tribe vs. Gallagher
(309) 3rd Event Final
Freeman vs. Icy Hot